HAKKIMIZDA

Palandöken Safir Tur Erzurum'un İç ve Dış turizminde önemli bir kilometre taşı oldu. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek bölgesel anlamda yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Palandöken Safir Tur, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı.
 

Kalite Politikamız :

Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Palandöken Safir Tur, son beş yıldır "Misafir Memnuniyeti" anketleri gerçekleştirilmektedir. 2010 yılından Bugüne Bizimle Birlikte tatile giden 2000 yakın misafire ulaşılarak memnuniyet oranı % 98'lere ulaştırılmıştır. 

Misafir memnuniyetinin yanı sıra çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarının, verimlilik ve rekabet gücü ile tedarikçilerinin, yasal düzenlemelere uyma ve sosyal sorumluluk bilinci ile toplumun beklentilerinin üzerinde hizmet sağlamak amacıyla, belirlenmiş kalite standartları uygulayan Palandöken Safir Tur'da çalışanları eğitmek, hizmet ve süreçleri sürekli iyileştirmek öncelikliler arasında bulunmaktadır.

 

Visyonumuz :

Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

 

Misyonumuz :

Sektördeki yeniliklerde lider olmak, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli gelişmek, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak, toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen şirket olmak. 

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram Sosyal Simge

Keşfedin

Kurumsal

İletişim

  • Doğu Anadolu Turları

  • Güney Doğu Anadolu Turları

  • Karadeniz Turları

  • Hafta Sonu Turları

  • Festival Turları

Atatürk Mah. Fevzi Paşa Cad. 61/C Erzincan

Tel: 0(446) 224 24 23
Cep: 0(530) 178 38 48

Palandöken Safir Tur Türkiye Seyahat Acenteleri Birliğine Bağlı A Grubu Seyahat Acentesidir. Belge no:8113

Palandöken Safir Tur ETSTUR 'un, Erzurum Merkez Acentesi Olup, Erzurum 'da ki Tek Şubesidir.

Palandöken Safir Tur Central Rent A Car 'ın Erzurum Merkez Acentesi Olup, Erzurum 'da ki Tek Şubesidir.